Kurumsal

Halı Konağı

Bizim önceliğimiz, müşterilerimizin mutluluğu…

Müşterilerimize kaliteli markalarımızın güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamanız için çalışıyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, bazı ürünlerimizde yüksek indirim oranlarıyla sizlere ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Lütfen mağazamızı ziyaret ediniz.

Halı Konağı, serüvenimiz 2012 yılında Rize Devlet Hastanesi yokuşunda başladı. Geçen zaman içinde Atatürk Caddesi üzerindeki merkez mağazamızı açtık, mağazamız 2 katlı ve 700 m2 alanda kuruludur. Rize’nin en büyük halı showroom’u olan mağazamız sektörde marketleşmeyi başlattı.

Kaliteli markaların seçkin halılarını bulabileceğiniz tek showroom’dur. Halı Konağı, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen ilkeleri ve profesyonel takım ruhu anlayışı ile hizmet vermektedir.

2013’te müşterilerimize, Milli Piyango üzerinden yapılan çekilişle biri 0 Km Ford Fiesta olmak üzere 53 hediye verdik. HALI sektöründe geniş ürün grubu, uygun fiyat, en iyi hizmet ve sosyal sorumluluk bilinciyle bölge çapında sektörün lider firmalarından biri olmak en önemli hedefimizdir.

Mağazamızda satılan ürünler garanri kapsamındadır. Müşterilerimizin memnuniyeti için Satış sonrası destek hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz halı koleksiyonlarımızdan istediklerini deneme ayrıcalığına sahiptir.